Fotografia eventowa. Jak wybrać odpowiednią agencję?

28 czerwca 2017 Autor admin 0

Na rynku mnóstwo jest firm oferujących usługi profesjonalnej fotografii eventowej. Na co zatem zwrócić uwagę wybierając konkretną agencję?

Przede wszystkim na portfolio. Przykładowe realizacje najwięcej powiedzą nam o umiejętnościach fotografów współpracujących z daną firmą. Portfolio powinno nie tylko zawierać dużą ilość zdjęć, ale również ukazywać różnorodność realizowanych projektów. Dzięki temu możemy przekonać się o umiejętnościach fotografów w różnych warunkach i o ich kreatywności.

Liczy się również doświadczenie agencji. Z pewnością lepiej wybrać firmę obecną na rynku od dłuższego czasu, posiadającą prestiż i renomę. Taka, nie będzie ryzykować utraty dobrego wizerunku i dostarczy nam zdjęć wysokiej jakości. Wieloletnie doświadczenie posiada np. pixagency.pl. Doświadczenie to jest zresztą widoczne w rozbudowanym portfolio.

Wiele o usługach danej firmy mogą powiedzieć nam opinie innych. Popytajmy w gronie znajomych, zasięgnijmy informacji w mediach społecznościowych czy na forach internetowych. O ile, o pozytywne i konstruktywne opinie jest dosyć trudno, o tyle negatywnymi doświadczeniami wszyscy chętnie się dzielą. Możemy dzięki temu uniknąć złego wyboru.