Jak dopasować stoły do gastronomii?

2 października 2018 Autor admin 0

Zespół firmy Delta deltachairs.com to grupa o wieloletnim doświadczeniu, która od lat dąży do proponowania swoim klientom elementów umeblowania, jak: krzesła i stoły najwyższej jakości. Doskonała odporność tych produktów, związana jest z zastosowaniem fenomenalnych materiałów: naturalnej, bukowej sklejki oraz laminatu. Stosuje się także elementy i podstawy, wykonane z metali, odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Do grona klientów grupy Delta, zaliczają się: biura architektów, przedstawiciele przestrzeni publicznych, salony meblowe, dystrybutorzy mebli oraz klienci prywatni.

Wśród naszej oferty, znajdują się stoły do gastronomii. Nasi projektanci zdają sobie sprawę, że wybierając jakiekolwiek meble, właściciele lokali gastronomicznych określają w ten sposób ich styl oraz koncepcję. Goście, odwiedzający taką restaurację, już na podstawie elementów wystroju, będą w stanie ocenić wstępnie, co oferuje lokal oraz w jakiej cenie. Do przykładów takich aranżacji zalicza się wybór białych mebli o niebieskich dodatkach — klientom kojarzą się one najczęściej z kuchnią grecką.

W związku z tym nasi pracownicy starają się budować ofertę w taki sposób, by każdy z klientów znalazł do swojej aranżacji to, czego potrzebuje. Poza standardowymi rozwiązaniami, znajdującymi się na naszym magazynie, wykonujemy także meble na indywidualne zamówienie. Dzięki temu klient może zdecydować o wymiarach, kolorystyce oraz formie, tworzonych przez nas stolików. Gdyby posiadał jakiekolwiek wątpliwości, w kwestii rozważanego przez siebie projektu, nasi specjaliści postarają się pomóc udoskonalić koncepcję w taki sposób, by nie tylko pięknie się prezentowała, ale także by zaproponowane przez nas stoliki pozwalały na oszczędność miejsca. Ze względu na zastosowanie sklejki bukowej o grubości 25 mm pokrytej laminatem, stoły będą odporne na zarysowania, powstałe w wyniku częstej eksploatacji oraz czyszczenia.

Jak widać, oferowane przez nas rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale wyróżniają się także bogactwem walorów estetycznych. Każde zamówienie i klient, traktowane są przez nas indywidualnie. Budujemy w ten sposób relację wzajemnego zaufania w procesie realizacji zlecenia, od początku do końca. Serdecznie zapraszamy.