spa

Czy warto zdecydować się na masaż Kobido?

10 maja 2024 Autor admin 0

Masaż twarzy Kobido w Krakowie dedykowany jest dla wszystkich osób. To nie tylko relaks dla mięśni twarzy, ale również alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej, których celem jest m.in. likwidacja zmarszczek. Wiele osób mówi na taki zabieg jako o naturalnym liftingu, który należałoby wykonywać regularnie.

Japoński masaż twarzy Kobido w Krakowie

W Krakowie można znaleźć salon Moonlight SPA, gdzie mieszkańcy Krakowa mogą zapisać się na japoński masaż twarzy Kobido. W trakcie takiego zabiegu wykonywane są intensywne ruchy, które na początku mogą wywoływać u wszystkich osób dyskomfort. Nie trzeba jednak się tego obawiać, ponieważ celem tego zabiegu jest pobudzenie poszczególnych obszarów na twarzy. To właśnie dzięki temu będzie można pozbyć się napięcia z twarzy, które niekiedy nie są w ogóle wyczuwalne na co dzień. Ciekawostką jest to, że właśnie dzięki temu można pozbyć się zmarszczek mimicznych z twarzy. Potem każda osoba zostanie wprowadzona w stan relaksacji. Na stronie https://moonlightspa.pl/masaz-kobido-krakow/ znajdziecie więcej informacji na temat japońskiego masażu Kobido, jak i innych masaży oraz pielęgnacji.


Zalety masażu japońskiego

Wśród zalet płynących z tego bezinwazyjnego zabiegu można wymienić pobudzenie limfy. W efekcie krew żywiej będzie krążyć, co też sprawi, że zmniejszą się cienie pod oczami. Podczas zabiegu będzie można poczuć ciepło. Skóra będzie się delikatnie nagrzewać, dzięki czemu będzie ona także unosić się do góry. Mówiąc o korzyściach płynących z tego zabiegu, należy wymienić:

  • Poprawę kondycji skóry;
  • Zmniejszenie widocznego napięcia mięśni twarzy;
  • Lepsze dotlenienie i odżywienie dla cery;
  • Pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu;
  • Zmniejszenie uczucia stresu;
  • Zmniejszenie sztywności mięśni twarzy;
  • Niwelacja zmian powstałych na skutek bruksizmu.

Masaż twarzy Kobido w Krakowie to jedna z najlepszych propozycji. Aczkolwiek należy mieć świadomość, że istnieją pewne przeciwwskazania do korzystania z tego zabiegu. Wśród nich można wymienić osoby, które są po ekstrakcji zębów lub też mają stany ropne okołozębowe. Do tego należy również wspomnieć o tym, że na Kobido w Krakowie nie mogą udać się również te osoby, które zdecydowały się na zastosowanie wypełniaczy (botox, nici PDO). Po botoxie na Kobido nie można uczęszczać przez dwa tygodni. Nici są nieco bardziej wymagające, dlatego przez ok. pół roku nie można korzystać z japońskiego masażu twarzy.

Kto powinien zdecydować się na masaż japoński Kobido?

Masaż Kobido przeznaczony jest przede wszystkim dla tych osób, które chcą zapobiegać pierwszym efektom starzenia się skóry. O takim zabiegu powinny pomyśleć przede wszystkim te osoby, które na co dzień mają do czynienia z dużą ilością stresu. Masaż Kobido w Krakowie będzie również doskonałą propozycją dla osób ze skórą dojrzałą i z widocznymi zmarszczkami. Ile trwa masaż Kobido? Z reguły na wykonanie takiego naturalnego liftingu należy przeznaczyć od 60 do nawet 90 minut. Już po pierwszym zabiegu będzie można poczuć ogromne zmiany. Warto zadbać o regularność w wykonywaniu tego zabiegu, czyli należy zapisać się na taki masaż przynajmniej raz na dwa lub trzy tygodnie, aby utrzymać osiągnięte efekty.