Eko meble (z palet) do wynajęcia na eventy

17 września 2018 Autor admin 0

Coraz więcej osób decyduje się na organizację uroczystości i ważnych przyjęć w oryginalnym stylu loft. Zachwyca on prostotą oraz przywiązaniem do natury. Styl ten, choć nawiązuje do klasycznych wzorów, tchnie nowoczesnym minimalizmem i skromnością. Być może właśnie z tej przyczyny stał się jedną z najpopularniejszych stylizacji, wykorzystywanych na weselach organizowanych na świeżym powietrzu oraz we wszystkich lokalizacjach, w których podkreśla się bliskość z naturą.

Wśród oferty naszej firmy, pod adresem naszej strony internetowej loungetime.pl, odnajdą Państwo bogatą ofertę mebli, idealnie komponujących się ze wspomnianą powyżej koncepcją wystroju wnętrz lub ogrodów. Proponujemy Państwu wynajem rozmaitych elementów wyposażenia we wskazanym terminie. Jest to rozwiązanie niezwykle korzystne dla obu stron, ponieważ pozwala oszczędzić środki finansowe, które w przeciwnym razie zostałyby spożytkowane na kupno nowych mebli oraz przestrzeń, w której byłyby przechowywane po zakończonym przyjęciu. Odwiedzając zakładkę EKO STYLE, nasi klienci odszukają to, czego potrzebują i na jak długo potrzebują. Proponujemy atrakcyjne warunki cenowe.

Jedną z propozycji, która idealnie wkomponuje się w style: eko i loft jest stolik paletowy. Stolik ten, o wymiarach: 120 cm (długość) x 30 cm (wysokość) x 80 cm (głębokość), stanowi połączenie dwóch palet i odznacza się pięknym, białym kolorem, który świetnie pasować będzie do innych elementów dekoracyjnych, jak: kwiaty czy świeczki. Na paletową konstrukcję nałożono transparentny blat z plexi, który sprawia, że stolik wygląda bardzo elegancko i wytwornie. W połączeniu z niskimi pufami stoliki paletowe pozwolą zbudować piękną aranżację, która zachwyci wszystkich gości.

W komplecie do stolików z kolekcji Eko Style proponujemy także leżaki, pufy oraz wygodne sofy, które pozwolą stworzyć niezapomniany i niepowtarzalny nastrój. Wszystkie elementy umeblowania, które Państwu oferujemy, wykonane zostały z doskonałej jakości materiałów, co gwarantuje, że idealnie sprawdzą się one na każdej uroczystości. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszymi konsultantami w celu przygotowania indywidualnej wyceny.