Haribo – ulubione żelki dzieci

16 listopada 2019 Autor admin 0

Wyjątkowy i niepowtarzalny smak żelków Harino zna każde dziecko. Warto dodać, że Haribo to nie tylko żelki, ale również pianki i gumy rozpuszczalne Maoam. Wszystkie te aromatyczne łakocie powstają dzięki wykorzystaniu naturalnych składników i tajemnicy ich proporcji. Ekstrakty i naturalne aromaty owocowe sprawiają, że łakocie Haribo o smaku maliny, cytryny, truskawki oraz innych owoców smakują tak jak ich naturalne odpowiedniki.

Barwy żelek Haribo powiązane są ze smakiem. Należy dodać, że przy produkcji słodkości Haribo stosowane są naturalne barwniki. Oznacza to, że próbując znaleźć swój ulubiony smak możemy kierować się nie tylko zapachem, ale również kolorem. W paczce klasycznego Złotego Misia znajdziemy pięć różnych smaków i kolorów, które prezentują się tak: biały to ananas, zielony to jabłko, żółty to cytryna, pomarańczowy to oczywiście pomarańcza a czerwony żelek to malina.

Dlaczego Haribo są takie wyjątkowe?

Na samym początku trzeba przypomnieć o wyjątkowej tradycji, w końcu żelki Haribo są już z nami niemal od 100 lat. Przez cały ten czas zmieniały się i ulepszały dla nas, łasuchów i konsumentów. Poszukując porównań żelków Haribo do innych produktów, znajdziemy kilka informacji, które ewidentnie tłumaczą skąd tak wielka ich popularność. Otóż wielu konsumentów uważa, że żelki Haribo są po zwyczajnie smaczniejsze od konkurencji, trochę słodsze, intensywniejsze a do tego nie są tak twarde, jak niektóre konkurencyjne produkty. Oczywiście prezentują się również lepiej. Klasyczne misie wyglądają perfekcyjnie i nie są w żaden sposób odkształcone. Co więcej, firma stawia na zróżnicowanie zapotrzebowane swoich odbiorców, co objawia się, chociażby faktem, że w przypadku krajów islamskich – żelatyna wieprzową zastępowana jest substytucyjnymi produktami, wszystko po to, aby każdy mógł cieszyć się smakiem wyjątkowych żelków.

Do wyboru do koloru!

W sklepach, jak https://www.kuri.com.pl/zelki-haribo,c2.html znajdziemy mnóstwo różnych smaków i kształtów. Możemy wybrać np. na żelki kwaśne, o smaku coca-coli lub owoców wszelakich, jak wiśni czy truskawki oraz wielu innych.