Najlepsze sale weselne w Lublinie

29 stycznia 2020 Autor admin 0

Ślub to romantyczna chwila w życiu pary, która zasługuje na wyjątkową oprawę. Wesele musi się zatem odbyć w miejscu, które podkreśli magię tego momentu.

Udane wesele, to zawsze jedno z tych wydarzeń, do których z chęcią sięgamy pamięcią. Zebrani nad albumem z przyjemnością i wzruszeniem przeglądamy kolejne fotografie. Biała suknia z welonem, szczęśliwi rodzice, zadowoleni goście, zabawne anegdoty – to wszystko składa się na wyjątkowe wesele. Kluczowym elementem jest zatem sala, która sprawi, że całość odbędzie w odpowiedniej atmosferze. W uroczym i historycznym Lublinie jest kilka miejsc, które sprawią, że wasze wesele będzie romantycznym przeżyciem.

Magnolia

Restauracja Magnolia to lokal z tradycjami, którego wystrój wpisuje się w aktualne trendy. Obsługa lokalu dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania swoich klientów. Magnolia to przytulne miejscem, w którym można poczuć rodzinny i przyjazny klimat oraz skosztować smacznego jedzenia.

Dworek Arkadia

Dworek Arkadia oferuje śnieżnobiały budynek z tradycjami, w którym można urządzić naprawdę wyjątkowe wesele – rustykalne, letnie przyjęcie w plenerze bądź wystawną staropolską ucztę. Wszystko zależy od preferencji Państwa Młodych. Jest to idealne miejsce dla tych, dla których liczy się wyjątkowy klimat i magiczna atmosfera. Wystrój wnętrz, dekoracje stołów i bogate menu sprawią, że arkadyjskie wesele stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Profesjonalne zaplecze gastronomiczne oraz wysokiej jakości obsługa pozwalają na organizację wesela dla 350 osób na sali balowej jak i bardziej kameralnego do 150 osób w sali kryształowej. Więcej informacji na stronie http://dworekarkadia.pl/wesela.html.

Weranda Przyjęcia

Weranda to magiczne miejsce, w którym można zorganizować przyjęcie weselne w naturalnej i swobodnej atmosferze. Lokal odznacza się oryginalnym wyglądem i wyjątkowym klimatem. Obsługa jest otwarta na sugestie klientów, które odbiegają od utartych schematów.