Menu

Impreza urodzinowa dla dorosłych panów

25 listopada 2019 - Ogólna

Impreza urodzinowa dla dorosłych panów

Urodziny to jeden dzień, w którym możemy pozwolić sobie na wszystko bez wyrzutów sumienia. Dodatkowa porcja ciasta, a może cały tort – proszę bardzo. Szaleństwo w klubie do białego rana – bez dwóch zdań! Impreza urodzinowa, nieważne jaka, powinna po prostu być – niezależnie czy kameralna czy huczna. Inaczej mogą bawić się panie, a inaczej panowie. Oto propozycje na urodzinowe atrakcje dla panów, szczególnie młodych.

Atrakcje +18

Nieco pikantną opcją na urodzinową atrakcję są tancerki, jak w klasycznych, młodzieżowych filmach amerykańskich. Tam w przypadku świętowania urodzin w męskim gronie na scenę wstępują tancerki – wynajęte do prywatnych pokazów lub dające popis w klubach go-go/striptiz. To jest popularna wśród panów opcja na atrakcję urodzinową, szczególnie, gdy panowie nie są w związkach.

Axe throwing club

Panowie lubią rywalizację i adrenalinę, dlatego idealnym rozwiązaniem na urodzinową atrakcję jest wyjście do klubu rzucania siekierami. Można tutaj pobawić się w zupełnie innym stylu podczas rzucania specjalnymi siekierkami do celu na ustawionych równolegle względem siebie torach, co zapewnia także możliwość rywalizacji z sąsiadem. Zdecydowanie warto spróbować takie rozrywki, dzięki której urodzinowy dzień stanie się wyjątkowy i niezapomniany. Więcej informacji na temat klubu i atrakcji można znaleźć pod adresem https://www.madaxe.pl/pomysl-na-impreze-urodzinowa-krakow.html.

Off-road

Na fanów przygody i adrenaliny czeka wiele ciekawych atrakcji, które można łatwo wpleść w urodzinowe świętowanie. Taką atrakcją jest na przykład przejażdżka off-roadowa po trudnym terenie. Prędkość, podskoki i manewry wśród błota i przeszkód to coś dla męskiego grona. Inna możliwością motoryzacyjną jest jazda testowa sportowym, ekskluzywnym autem na torze – na przykład ferrari. Można też pokusić się na skok na bangae z mostu lub wieży wysokościowej.

Spokojny klimat

Na fanów relaksu i spokojniejszych rozrywek też czeka wiele atrakcji. Można świetnie spędzić urodziny w barze z planszówkami, gdzie pochylimy się nad niejednym tytułem gry planszowej i przeżyjemy przygody, zdrady i smutki. Śmiechu na pewno nie zbraknie również. Inną opcją jest również wypad do escape roomu, gdzie trzeba będzie pogłówkować, by się wydostać z zamkniętej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *