Menu

Eko meble (z palet) do wynajęcia na eventy

17 września 2018 - Ogólna

Coraz więcej osób decyduje się na organizację uroczystości i ważnych przyjęć w oryginalnym stylu loft. Zachwyca on prostotą oraz przywiązaniem do natury. Styl ten, choć nawiązuje do klasycznych wzorów, tchnie nowoczesnym minimalizmem i skromnością. Być może właśnie z tej przyczyny stał się jedną z najpopularniejszych stylizacji, wykorzystywanych na weselach organizowanych na świeżym powietrzu oraz we wszystkich lokalizacjach, w których podkreśla się bliskość z naturą.

Wśród oferty naszej firmy, pod adresem naszej strony internetowej loungetime.pl, odnajdą Państwo bogatą ofertę mebli, idealnie komponujących się z wspomnianą powyżej koncepcją wystroju wnętrz lub ogrodów. Proponujemy Państwu wynajem rozmaitych elementów wyposażenia we wskazanym terminie. Jest to rozwiązanie niezwykle korzystne dla obu stron, ponieważ pozwala oszczędzić środki finansowe, które w przeciwnym razie zostałyby spożytkowane na kupno nowych mebli oraz przestrzeń, w której byłyby przechowywane po zakończonym przyjęciu. Odwiedzając zakładkę EKO STYLE, nasi klienci odszukają to, czego potrzebują i na jak długo potrzebują. Proponujemy atrakcyjne warunki cenowe.

Jedną z propozycji, która idealnie wkomponuje się w style: eko i loft jest stolik paletowy. Stolik ten, o wymiarach: 120 cm (długość) x 30 cm (wysokość) x 80 cm (głębokość), stanowi połączenie dwóch palet i odznacza się pięknym, białym kolorem, który świetnie pasować będzie do innych elementów dekoracyjnych, jak: kwiaty czy świeczki. Na paletową konstrukcję nałożono transparentny blat z plexi, który sprawia, że stolik wygląda bardzo elegancko i wytwornie. W połączeniu z niskimi pufami, stoliki paletowe pozwolą zbudować piękną aranżację, która zachwyci wszystkich gości.

W komplecie do stolików z kolekcji Eko Style, proponujemy także leżaki, pufy oraz wygodne sofy, które pozwolą stworzyć niezapomniany i niepowtarzalny nastrój. Wszystkie elementy umeblowania, które Państwu oferujemy, wykonane zostały z doskonałej jakości materiałów, co gwarantuje, że idealnie sprawdzą się one na każdej uroczystości. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszymi konsultantami w celu przygotowania indywidualnej wyceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *